Frightened Yakında Steam’da


Entry Studios tarafından geliştirilen multiplayer korku oyunu Frightened oyun severler tarafından merakla beklenmekte.

İster çok oyuncu ile isterseniz de tek başınıza oynayabileceğiniz Frightened’in 25 Ocakta Steam’de yayınlanması bekleniyor. Entry Studios yetkilileriyle yaptığımız röportajda “uzun süredir üzerinde çalıştıkları bu oyunun şu anda 2000 den fazla kişi istek listesine ekledi ve merakla oyunu bekliyorlar. Biz de oyunumuzun güzel yerlere geleceğine inanıyoruz ve heyecanlıyız”

FRİGHTENED, 1-4 kişi ile oynanabilen eşli oyunculu bir korku ve hayatta kalma oyunudur. Amacınız ekibiniz ile iblisi yok etmek ve orayı terk etmek. Ekibin ile birlikte bölgedeki eşyaları topla iblisin zayıf noktasını bul ve onu yok et ! Ama sakın yakalanayım deme.

Oyunu tek başına oynamak isteyebilirsin ya da ekibinle 4 kişiye kadar oynayabilirsin. İblisi yok etmen gerek bu yüzden pentagram üzerindeki semboller ile eşleşen eşyaları bul ve pentagrama yerleştir. Bu yaptığın şey yüzünden o çok kızacak ama onu sakinleştirmenin iki yolu var ya birini feda edeceksin ya da etraftaki eşyalar ile etkileşime geçip şansına göre sakinleştirmeye çalışabilir ya da daha çok kızdırabilirsin. Feda edilen kişileri kurtarmak için etraftaki sağlık çantalarını bulup yardım etmen gerek. Eğer şanslıysan kimseyi geride bırakmadan onu yok edebilirsin ama bu hiç kolay olmayacak.

İBLİSİ YOK EDEBİLİRMİSİNİZ ?

  • Artan Zorluk
    Her oyunda oyuncu sayısına göre değişen zorluk sistemi ile hiç bir oyun aynı olmayacak.
  • Tekrar Oynanabilirlik
    Her oyunda yeri değişen itemler ile yeni deneyimler yeni gizemler keşfedip. Ekibiniz ile iblisi yok etmek için tekrar bir araya gelebilirsiniz.
  • Çok Oyunculu Özellikler
    Oyunu kazanmak için ekibiniz ile tam bir takım çalışması yapmanız gerekecek. Doğru kararlar alıp iblisi durdurmak ekibiniz ve sizin elinizde. Çok oyunculu özellikleri oyun içinde keşfederek hikayenin baş rolü olun.

Frightened oyununu incelemek ve yayınlanınca satın almak için aşağıdaki linkten steam sayfasına ulaşabilirsiniz

https://store.steampowered.com/app/2103020/Frightened/

Yorum yapın