İnstagram Başkasının Gönderisi Nasıl Paylaşılır?

İnstagramda gönderi paylaşımları yapılırken, bazen de bir başkasının gönderisini hikayede paylaşma isteği içerisinde olabiliyoruz. İnstagram başkasının gönderisi nasıl paylaşılır konusu son dönemde en sık şekilde sorgulanan konuların başında yer alır. Bir başkasının gönderilerini gören ve çok hoşuna giden kişiler doğal olarak gönderiyi kendi hikayesinde de paylaşma arzusu duyabiliyor. İnstagram bir başka gönderisini kendi hikayenizde paylaşmak istiyorsanız yapacağınız iş son derece basittir. Üstelik 24 saat boyunca hikayenizde kolayca paylaşarak durmasını sağlayabilirsiniz. İnstagram hesabınızı takip edenler ise bir başkasının gönderisini hikayenizde paylaşım yaptığınız zaman görebilecekler. 

İnstagramda Başkasının Gönderisini Nasıl Paylaşırım?

Sosyal mecralardan biri olan instagramda istediğiniz gönderileri hikayenizde sorunsuz şekilde paylaşabilmeniz mümkün olur. İnstagramda başkasının gönderisini nasıl paylaşırım diyorsanız izleyeceğiniz adımlar şu şekilde olmalıdır:

  • Gönderi üzerine gelerek sağ sekmesine tıklayın
  • Sağ üç nokta olan kısımda hikayene ekle bölümünü göreceksiniz
  • Hikayene ekle yazan kısımdan anında hikayene ekleyerek paylaşımlarınızın da görülmesini sağlayabilirsiniz.

İnstagramda hangi gönderi hoşunuza giderse gitsin bunu yaptıktan sonra ise çok kolay bir şekilde instagram hesabında paylaşım yapmaya başlamanız mümkün olur. Üstelik hikayeniz de paylaşımların da 24 saat boyunca kalmasını sağlayabilirsiniz.

İnstagram Gönderi Paylaşma

İnstagram gönderilerinin nasıl paylaşıldığını öğrendikten sonra ise ne zaman isterseniz de hesabınızdan sorunsuz şekilde yapmanız mümkün olacak. Üstelik sadece kendi gönderilerinizi değil aynı zamanda da farklı kişilerin gönderilerini paylaşma şansına sahip olabilirsiniz. Bu konuda çok kolay şekilde işlemler yapabilecek olduğunuz gibi bir başkasının da sevdiğiniz gönderilerini artık sorunsuz şekilde paylaşmaya başlamanız ise zor olmayacaktır.

İnstagram gönderi paylaşma işlemlerini yapacak olanların yapması gerekecek en basit adımlardan biri ise hemen gönderi üstüne gelerek hikayede paylaş sekmesine tıklamalıdır. Bunu yaptıktan sonra ise bir başkasının gönderilerini ise çok kolay şekilde kendi hikayenizde paylaşmaya başlarsınız. Kimi gönderileri hesabınızda paylaşamanızın sebebi ise gönderi paylaşımı yapan hesapların bazılarının buna izin vermemesinden kaynaklı olduğunu bilmelisiniz. Fakat diğer türlü bu gibi engel durumu söz konusu olmadığı zamanlarda ise

İnstagram başkasının gönderisi nasıl paylaşılır bilecek ve uygulamaya başlayacaksınız.

Yorum yapın