İnstagram Başkasının Paylaştığı Video Nasıl Paylaşılır?

İnstagram uygulamasını kullananlar bir başkasının paylaşmış olduğu videoyu paylaşmak isteyebilir. Böyle bir durumda ise instagram başkasının paylaştığı video nasıl paylaşılır araştırması içerisine girmeye başlar. Aslında bu işlemin instagram kullanıcıları tarafından çok kolay şekilde yapılacak olduğunu söyleyebiliriz. Diğer kullanıcıların paylaşmış olduğu gönderilerini ister indirebilir isterseniz de hikayenizde sorunsuz şekilde paylaşabilirsiniz. Üstelik bunu yaptığınız zaman herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

Tamamen ücretsiz bir şekilde izleyebilecek olduğunuz pratik bir adımdır. Tabi instagram kullanıcıları bunu yaparken paylaşacak oldukları video içeriğiyle alakalı olarak telif kısmına dikkat etmesi gerekir. Çünkü video içerikleri telifli olduğu zaman ise her ne kadar hesabınızda başkasının videosunu paylaşmış olsanız bile instagram yetkilileri tarafından kaldırılacağını söylemek isteriz.

İnstagram Başkasının Gönderisini Hikayede Paylaşma

İnstagramda son dönemde en sık şekilde kullanılan özelliklerden biri hikayedir. Kullanıcılar sürekli olarak instagram hesaplarına hikaye paylaşımı yaparak takipçilerinin görmesini sağlar. Fakat bu özelliği kullanacak olanlarında artık bir başka kullanıcıların gönderilerini kendi hikayesine ekleme isteği olabilir. İşte bu gibi durumlarda ise instagram başkasının gönderisini hikayede paylaşma nasıl olduğunu merak etmeye başlar.

İnstagram hikayenizde bir başkasının gönderisini  paylaşmak istiyorsanız ilk yapacağınız şey hemen paylaşmak istediğiniz gönderi kısmına gelmeniz. Daha sonra ise gönderi sağ üst sekmesine basarak hikayene ekle kısmından kendi hikayenize sorunsuz bir şekilde videoyu ekleme şansına sahip olursunuz.  İnstagram video paylaşma hem kendinizin hem de bir başkasının gönderilerini hikayenizde rahatlıkla yapabilirsiniz. 24 saat boyunca hikayeye atmış olduğunuz videolarınız ise takipçileriniz tarafından görüntülenmeye başlamış olacak.

İnstagramda Reels Video Paylaşımı

Reel paylaşımları son zamanda instagram uygulamasında çok fazla moda diyebiliriz. Öyle ki artık herkes reels paylaşım yapmaya başlıyor. Beğendiğiniz reels videoları olduğu zaman da doğal olarak nasıl paylaşılacak olduğunu merak etmeye başlayabilirsiniz. Burada kullanıcıların en çok dikkat etmesi gerekecek önemli adımlardan biri sağ üst sekmeden reels videosu gönderi ya da hikaye olarak paylaşım yaparak eklenmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik reels içinde instagram başkasının paylaştığı video nasıl paylaşılır öğrendikten sonra kolayca ekleme yapabilirsiniz.

Yorum yapın