İnstagramda Post Nasıl Hikayede Paylaşılır?

İnstagram kullanıcıları hesaplarına attıkları gönderilerin hikayede nasıl paylaşılacağını merak eder. İnstagramda post nasıl hikayede paylaşılır merak ediyorsanız en doğru adrestesiniz. Çünkü gönderilerinizi bundan sonra hikayede sorunsuz şekilde paylaşabilmeniz mümkün olacak. İOS ve Android cihazlarınız üzerinden dilediğiniz zaman post paylaşım işlemlerinizi sorunsuzca yapmanız mümkündür.

Burada kullanıcıların ilk olarak yapması gerekecek adımlardan biri android ve İOS cihazlarınızda uygulamayı açmanızdır. Ardından hikayenizde hangi gönderiyi paylaşmak istiyorsanız açmanız gerekir. Gönderinin hemen alt kısmında yer alan paylaşım butonuna tıklayın. Açılan paylaşım yeriyle en üstte yer alan hikayeye ekle kısmına tıklayın. Hikayenizde eklemek istediğiniz gönderinin yer almasını sağladıktan sonra istediğiniz zaman açıklamanızı da kolayca yapabilirsiniz.

Yeni Post Hikayesi Nasıl Atılır?

İnstagram kullanıcıları çok kolay bir şekilde hikayelerine instagram hesaplarında yer alan gönderilerini ekleme şansına sahip olacaklar. Yeni post hikayesi nasıl atılır diyorsanız yapacağınız işlemlerin oldukça basit olacağını bilmelisiniz. İnstagram kullanıcıları bundan sonra çok kolay bir şekilde birkaç adım izlemesi yaparak hikayelerinde gönderi paylaşımlarının yer almasını sağlayabilir. Genelde instagram kullanıcıları gönderilerine az bir beğeni geldikleri zaman böyle yapmayı daha uygun görüyor. Bu sayede gönderiler hikayede paylaşıldığı zaman ise hesabınızı takip edenler anında gönderilerinizi de hikayeniz aracılığıyla görme şansına sahip oluyor.

Resmin hemen alt kısmında yer alan gönder sekmesine tıklayarak anında hikayenizde postun paylaşılmasını ve diğer takipçileriniz tarafından da hikayenizin sorunsuz şekilde görülmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşımın en üst kısmında yer alan hikayeye gönderiyi ekle bölümüne tıklayarak çok kolay şekilde postun hikayede paylaşılmasını sağlamaya başlayabilirsiniz.

İnstagram Hikayesinde Gönderi Paylaşma

İnstagram son zamanın en sık şekilde kullanılan mecralarından biridir. Hemen herkes tarafından bakıldığı zamanda aktif şekilde kullanılan instagramda artık pek çok şeyi de sorunsuz şekilde yapma isteği olabilir. Onlardan biri olarak ise instagram hikayesinde gönder, paylaşma olduğunu söyleyebiliriz. Son derece basit bir işlem olduğundan dolayı doğal olarak sizlerde zorluk yaşamadan instagram hikayesinde gönderi paylaşımlarının gerçekleşmesini sağlamaya başlayabilirsiniz. İnstagram gönderileriniz de yer alan hikayeye ekle sekmesine tıklamanız yeterlidir. İnstagramda post nasıl hikayede paylaşılır öğrendikten sonra uygulamaya başlayabilirsiniz.

Yorum yapın